Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038814/0004 -

Edward Theodor Compton

(London 1849-1921 Feldafing) Rheineck, alte Ansicht mit Holzbrücke und Ruine, monogrammiert unten mittig: ETC, Aquarell in Braun, weiß gehöht auf beigem Papier, ca. 22 x 32 cm, oberer Rand mit Rissstelle, Passepartout, Rahmen mit Abriebstellen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.10.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Edward Theodor Compton

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020