Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038273/0001

Robert Hammerstiel *

(Werschetz/Banat 1933 geb.) Berg bei Jericho - 1989, Tuschfeder auf Papier, ca. 19 x 23 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.10.2020 - 15:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Robert Hammerstiel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020