Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038833/0008

K. H. Fiala

(1. Hälfte 20. Jahrhundert) Salzburg vom Kapuzinerberg, zweifach signiert unten links: K. H. Fiala, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 47 x 35 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

29.10.2020 - 15:40

Vyvolávací cena:

K. H. Fiala

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020