Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038578/0013

Laszlo Ördögh *

(Miskolc 1923-2007 Szombathely) Flußlandschaft mit Booten, signiert unten rechts: Ördögh,Öl auf Leinwand, ca. 50x 70 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

29.10.2020 - 15:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Laszlo Ördögh *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020