Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048683/0015

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,35 ct

Rosegold 585, Kulturperlen, Rubin, Smaragd, 3,6 g österr. Einfuhrpunze 1872-1902øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

06.11.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 06.11.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online