Altschliffbrosche um 1900 zus. ca. 0,40 ct
Gold 580/Silberdoubliert, Amtspunze 1872-1922, Länge ca.33,5 mm, 4,8 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.11.2020 - 15:23
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.11.2020 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |