Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072206/0002

Ernestine von Kirchsberg zugeschrieben/attributed (1857-1924) Dorfkirche,

Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 40 x 35 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.11.2020 - 15:03

Cena:
EUR 410,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 26.11.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online