Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070459/0010

Hugo Darnaut zugeschrieben/ attributed

(1851-1937) Im Birkenwald, datiert (geritzt), 30.8.(18)89, Öl auf Leinwand, 32 x 22,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.11.2020 - 15:07

Cena:
EUR 970,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 26.11.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online