Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070459/0008

Rudolf Ipold

(Wien 1873-1936) Mühle, signiert, datiert und bezeichnet R. Ipold St. Leonhard i. L. 1934, Öl auf Holz, 28,5 x 42,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.11.2020 - 15:08

Cena:
EUR 830,-

Rudolf Ipold

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 26.11.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online