Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068563/0001

Natale Schiavoni Umkreis/Circle (1777-1858) Der Brief,

Öl auf Metall, ca. 42 x 34 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.11.2020 - 15:10

Cena:
EUR 1.240,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 26.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online