Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071923/0001

Emanuel Oberhauser

(Wien 1854-1919) Geschwister mit Rosen, signiert, datiert Em. Oberhauser 1893, Öl auf Leinwand, 104 x 75,5 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.11.2020 - 15:10

Cena:
EUR 1.660,-

Emanuel Oberhauser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 26.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online