Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Die dünnen Katzen", handsigniert, datiert Flora 2004, kolorierte Tuschezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 22 x 27 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online