Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Norbertine Bresslern-Roth *

(Graz 1891-1978, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz und der Wiener Akademie) "Junge Hasen", handsigniert Bresslern-Roth, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Entwurf März 1946, Stockgröße 15,5 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt zzgl. Buch Norbertine Bresslern-Roth, Leykamverlag/GrazWien von Otto Pascher

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Vyvolávací cena:

Norbertine Bresslern-Roth *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online