Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 11

Viktor Olbrich

(Würbenthal 1887-1960 Wien) "Erlaufsee mit Blick auf Maria zell", handsigniert, datiert Viktor Olbrich 1948, Gouache/ Karton, Bildausschnitt 46,5 x 63 cm, gerahmt, fleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Viktor Olbrich

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online