Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 14

Emil Beischläger *

(Wien 1897-1977, gehörte zur Gruppe des Malers Egge SturmSkrla) Landeshauptstadt Graz, handsigniert, datiert E. Beischläger 1939, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 23,5 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:

Emil Beischläger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online