Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 25

Französischer Künstler

1. Viertel 20. Jahrhundert, Fischkutter in der Abendsonne, handsigniert M. Chaittoux, Öl auf Leinwand, 27 x 41 cm, in massegeziertem Profilholzrahmen, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 576,-
Vyvolávací cena:

Französischer Künstler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online