Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Josef Felsinger

(Wien 1908-1972 Salzburg, Ausbildung an der Wiener Akademie) Motive aus dem Salzburgerland, handsigniert Felsinger, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt je 18,5 x 23 cm, in silberfarbigen Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:

Josef Felsinger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online