Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 37

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Südsteirische Hügellandschaft, handsigniert C. Rotky, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 48 x 69 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, wellig, stockfleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online