Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 42

"Der Rattenfänger von Korneuburg"

österr. Kunstkeramik Mitte 20. Jhdt., plastisch durchbrochen gearbeitet, farbig bemalt und glasiert, Höhe 57 cm, am Boden unleserliche Ritzsignatur, datiert 1947, unbedeutend bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 30.11.2020