Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 46

"Warst du brav?"

Figur um 1900/20, aus vollplastischem Bronzeguss, patiniert, geprägte Buchstabenmarke B/Made in Austria, auf Marmorsockel montiert, Gesamthöhe 13,5 cm, Altersspuren, Steinsockel bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

"Warst du brav?"

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 30.11.2020