Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 63 -

Eduard Manhart

(Klagenfurt 1880-1945) betitelt "Paßsperre", handsigniert, datiert E. Manhart 31. I.17, Bleistift/Buntstiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 25 x 18 cm, Leinenpassepartout, verglast gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Eduard Manhart

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online