Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 64 -

Rudolf Preuss *

(Wien 1879-1961 Innsbruck) "Straßenkapelle/Pfaffenhofen in Telfs", handsigniert, datiert R. Preuss 23.6.49, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 18,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 389,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Preuss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online