Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 88

Franz Köck *

(Graz 1886-1975, Studium an der Landeskunstschule Graz unter A. Zoff und A. Marussig) Sommerblumenstrauß in Vase, handsigniert F. Köck, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 48,5 x 58,5 cm, in Profilholzrahmen, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Franz Köck *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online