Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 100

Gottfried Kumpf *

(geb. 1930 Annaberg/Salzburg, Mitglied der Künstlervereinigung "Der Kreis") "Wintersonne", handsigniert Kumpf, Litographie in Farbe, Nummer 227 von 250 nummerierten Exemplaren, Steingröße 40,5 x 57,5 cm, unter Glas, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 704,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online