Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 105

Französischer Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.

"Coucher de Soleil (Sonnenuntergang)", rückseitig betitelt und beschriftet J. Demortier 1850 - 1922, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 25 x 38 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online