Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 106

Georg Holub

(Brünn 1861 - 1919 Wien, Schüler der wiener Akademie, ab 1905 Mitglied des wiener Künstlerhauses) Ennstaler Winterlandschaft mit Grimming, handsigniert G. Holub, Öl auf Leinwand, 60 x 85,5 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Georg Holub

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online