Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 119

Josef Dobrowsky

(Karlsbad 1889 - 1964 Wien, Ausbildung an der wiener Akademie, Mitglied und späteres Ehrenmitglied der wiener Sezession) Venezianischer Kanal, handsigniert, datiert Dobrowsky 1935, Aquarell/Gouache auf Papier, Bildausschnitt 45 x 46 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, gering fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Josef Dobrowsky

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online