Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 124

Franz Trenk *

(Graz 1899-1960, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) Verschneite Gebirgslandschaft, handsigniert, datiert F. Trenk 1935, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 30 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stark fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 358,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Trenk *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online