Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 134

Alfred Wickenburg *

(Gleichenberg 1885-1978 Graz, Studium a. d. Akademien München Paris Stuttgart, Mitgl. Gr. Sez) In der Zirkusmanege, unsigniert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 37 x 47 cm, Passepartout, verglast gerahmt, aus Privatsammlung

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
Vyvolávací cena:

Alfred Wickenburg *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online