Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 148

Anonymer Künstler 20. Jhdt.

Katzenbilder, vermutlich Schüler/in, von Norbertine Bresslern-Roth, 3 Tuschezeichnungen, mit Deckweiß gehöht, Bildausschnitte 9,5 x 5,5/14,5 x 5,2/14,7 x 8,7 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Anonymer Künstler 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online