Čís. položky 150

Paul Kassecker *

Paul Kassecker * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kgew. schule u. Wr. Akademie) "Der Sieger von Cortina und das bittere Ende", handsigniert Kassecker, Tusche/ Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 43,5 x 30 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:

Paul Kassecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online