Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Josef (Sepp) Thoma

(Obdach 1883-1963 Judenburg) rückseitig betitelt "Stadtturm von Judenburg", handsigniert S. Thoma, Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 53 x 36 cm, verglast, in silberfarbigen Profilholzrahmen, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 704,-
Vyvolávací cena:

Josef (Sepp) Thoma

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online