Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 160

Wilhelm Kaufmann *

(Wien 1895-1975) Mittelmeerküste/Cote d'Azur, handsigniert Wilhelm Kaufmann, Faserstiftzeichnung auf Papier Bildausschnitt 44 x 61 cm, Passepartout, verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 384,-
Vyvolávací cena:

Wilhelm Kaufmann *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online