Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 177 -

Rudolf Pointner *

(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) "Ritual", handsigniert, datiert Rudolf Pointner 1969, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Blattgröße 35 x 50 cm, verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 583,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Pointner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online