Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191

Hermann Hofer

(Graz 1909-1977, Ausbildung an der Akademie Wien, war Vizepräsident der Vereinigung bild. Künstler Steiermarks) Tief verschneites Dorf im Schein der Wintersonne, handsigniert Herm. Hofer, Öl auf Leinwand, 90 x 60 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Hermann Hofer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online