Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 209

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Ein Schmuggler", handsigniert Flora, Radierung, Nr. 3 von 200 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 20 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online