Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 237

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) betitelt "Schneeschmelze auf der Sommeralm, handsigniert B. Stübinger-K, Öl auf Leinwand, 42 x 55 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:39

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online