Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 59

Seidenteppich,

China, ca.120 x 79 cm, 20. Jh. Reinseidenteppich mit rund 1.000.000 Knoten m/2. Leichte Gebrauchsspuren.

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

05.11.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Seidenteppich,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Koberce
Datum: 05.11.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online