Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2

Italienische Schule um 1700

Anbetung des Christuskindes (Gottvater, Hl. Maria, Hl. Joseph, Putti), Öl/Tempera auf Steinplatte, oben gerundet, ca. 37,5 x 24 cm, Retuschen, marmoriert bemalter Holzrahmen Ruf 1.200

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Italienische Schule um 1700

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online