Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

Hendrick van Balen

(Antwerpen 1575-1632) Umkreis Die Heilige Familie unter blühenden Rosen, Öl auf Kupfer, ca. 28 x 22 cm, Firnisschäden, teilweise vergoldeter Flammleistenrahmen, dieser beschädigt Ruf 900

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 4.352,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Hendrick van Balen

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online