Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 15

Österreichische Schule um 1700

Der Hl. Sebastian, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 33 x 25,5 cm, kleinere Retuschen, furnierter klassizistischer Holzrahmen, dieser beschädigt Ruf 600

Provenienz:
Kloster St. Josef, Salzburg

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Provenienz:
Kloster St. Josef, Salzburg

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online