Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 17

Deutsche Schule, 2. Hälfte 17. Jahrhundert

Zwei Bilder: a) Der reuige Hl. Petrus mit dem Schlüssel-Attribut, b) Der Hl. Paulus mit dem Schwert, Öl auf Leinwand, alt doubliert, ca. 58 x 42 cm, Krakelee, versilberter Holzrahmen, dieser beschädigt Ruf 1.400

Provenienz:
Kloster St. Josef, Salzburg

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 1.920,-
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Provenienz:
Kloster St. Josef, Salzburg

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online