Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 18 V

Österreichische Schule, nach Vorbild der Römischen Schule, Mitte 18. Jahrhundert

Madonna mit Kind, das ein kleines Kreuz hält, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 49,5 x 38 cm, Retuschen, vergoldeter Stilrahmen Ruf 1300

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 1.792,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online