Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Josef Schöpf

(Telfs 1745-1822 Innsbruck) Umkreis Die Hl. Familie mit Kerze tragendem Hl. Johannesknaben (Studie für ein großes Gemälde), Öl auf Karton, auf Holzrahmen montiert, ca. 29 x 22 cm, teilvergoldeter Holzrahmen, kleine Retuschen Ruf 800

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 1.024,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Josef Schöpf

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online