Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 22

Deutsch, Anfang 17. Jahrhundert, Umkreis Bartholomäus Strobel d. J.

(1591-um 1645) Geburt Christi, Öl auf Leinwand, ca. 39,5 x 28 cm, gerahmt Ruf 1.200

Wir danken Dr. Johann Kronbichler, der das Gemälde im Original begutachtet hat (16. September 2020) und es stilistisch in den Umkreis von Bartholomäus Strobel d. J. einordnet.

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online