Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 48

Monogrammist CWD, Niederländisch, 1. Hälfte 18. Jahrhundert

Familie beim Stricken und Klöppeln und Kind mit Buch, monogrammiert oben rechts: CWD, rückseitig Adelssiegel, Öl auf Holz, ca. 20,5 x 27,5 cm, kleine Retuschen, feine Krakeleestellen Ruf 1.000

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.11.2020 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online