Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 59

Österreichische Schule um 1800

Der Benediktinerabt des ehemaligen Klosters Mondsee Bernardus Lidl (1690-1773, seit 1729, Abt), vermutlich Teil einer Serie von Abtporträts. - Verfasser des 'Chronicon Lunaelacense' und Erbauer der Doppelturmfassade der Basilika, Öl auf Leinwand, ca. 104 x 81,5 cm, Krakelee, teilvergoldeter Holzrahmen Ruf 1000

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.11.2020 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online