Čís. položky 80

Matthias Rudolf Thoma

Matthias Rudolf Thoma - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce

(Wien 1792-1869) Wald- und Felslandschaft mit Torbogen und wanderndem Paar, signiert und datiert unten links: M. R. Toma inv. A: 1829, Bleistift auf Papier, ca. 22,5 x 31,5 cm, minimal fleckig, ungerahmt Ruf 300

Provenienz:
Tiroler Privatsammlung

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

18.11.2020 - 15:25

Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-
Vyvolávací cena:

Matthias Rudolf Thoma

Provenienz:
Tiroler Privatsammlung

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.11.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online