Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

Édouard Jacques Dufeu

(Marseille 1840-1900 Grasse) Bildnis eines Herrn mit großem schwarzem Hut und Wanderstab (möglicherweise Selbstporträt), signiert oben rechts: E. Dufeu, rückseitig Widmung des Malers an den Freund Karli, datiert: Paris, juillet (Juli) (18)57, Aquarell auf Papier, ca. 15 x 11,5 cm, verglast, gerahmt Ruf 260

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 333,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

Édouard Jacques Dufeu

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online