Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 109

K. Vollmark

(Maler um 1900) Pfeifenrauchende junge Holländerin in Herrengesellschaft, signiert unten links: K. Vollmark, Öl auf Leinwand, ca. 68,5 x 55 cm, beschädigter Rahmen, kleine Farbfehlstellen Ruf 600

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

18.11.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

K. Vollmark

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online